شیلنگ لوله  توخالی و انعطاف‌پذیر است که برای حملِ سیالات از یک محل به محل دیگر طراحی شده‌است. گاهی اوقات به شیلنگ، لوله نیز گفته می‌شود، در حالی که شیلنگ نرم و انعطاف‌پذیر است و لوله سخت و محکم است. معمولاً شلنگ به صورت استوانه‌ای است که سطح مقطعی دایره‌وار دارد. در طراحی شلنگ عوامل متعددی نظیر کاربرد و عملکرد شلنگ، اندازه، فشار، وزن، طول، سازگاری شیمیایی، و چند معیارِ دیگر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم دخیل است. شلنگ از یک ماده یا ترکیبی از مواد مختلف نظیر نایلون، پلی‌اورتان، پلی‌اتیلن، پی‌وی‌سی، لاستیک طبیعی یا لاستیک سنتزی بر اساس محیط‌زیست و فشارِ موردنیاز ساخته می‌شود.

شیلنگ های حصیری نوعی شیلنگ هستند که روی شیلنگ های لاستیکی زرهایی از فلز بافته شده تا در مقابل ضربه و ... مقاوم تر شوند و در دوطرف آن بر اساس کیفیت از غلاف آهن ، استیل و آلومینیوم استواده میگردد و بر اساس کاربرد آن دو سمت شلنگ را  بعد از برش با اتصالات آهنی و یا برنجی و حتی استیل پرس خواهند کرد .

شیلنگ دوسر مهره نیز یک نوع شیلنگ با روکش زره ای است که در تاسیسات ساختمان کاربرد دارد .

شلنگ دوسر مهره "3/8 * "1/2 - 30 سانتي ايده نو از نوع شیلنگ های با روکش زرهای بوده و غلاف آن از نوع استیل و تیوپ داخلی آن از نوع پکس است و یکسر آن با مهره 3/8 اینچ و سمت دیگر مهره 1/2 اینچ برنجی پرس شده است.

حوله خشک کن
جنس غلاف استیل و تیوپ داخل پکس
مخازن
طول (cm) 30

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شلنگ دوسر مهره "3/8 * "1/2 - 30 سانتي ايده نو

  • تولید کنندگان ایده نو
  • کد محصول: 009/01/02002
  • موجودی: در انبار
  • برای قیمت تماس بگیرید


این محصول داری حداقل 50 عدد خرید می باشد

برچسب ها: شلنگ،دوسر،مهر