مشعل


مشعل ایران رادیاتور :

ایران رادیاتور که می توان آن را یکی از شناخته شده ترین برندهای فعال در تولید تجهیزات گرمایشی دانست، از اواسط دهه 1370 فعایت خود را در زمینه تولید انواع مشعل گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز آغاز نموده است. از ویژگی های محصولات گروه تولیدی و صنعتی ایران رادیاتور می توان به کیفیت فنی خوب و خدمات پس از فروش گسترده و مناسب این شرکت اشاره نمود. همانطور که می‌دانید مشعل وسیله ای است که با استفاده از احتراق سوخت گاز، گازوئیل و یا سایر سوخت ها انرژی گرمایشی را با بهره‌گیری از شعله مستقیم ایجاد می کند. مشعل ها عمدتا جهت گرمایش سیستم هایی مانند دیگ بخار و دیگ‌های فولادی و چدنی مورد استفاده قرار می‌گیرند. طرز کار مشعل بدین صورت است که سوخت از طریق نازل به محفظه احتراق رفته و پس از ایجاد جرقه، حرارت مورد نیاز را به صورت شعله به داخل کوره هدایت می کند.

قطعات اصلی مشعل :

الکتروموتور، شیر برقی، پرشر سوئیچ گازی، بلوور یا فن هوادهی، سیستم جرقه زنی، یون یا فتوسل مشعل، رله کنترل و دمپر تنظیم هوا، بدنه مشعل، شعله پوش و شعله پخش کن مشعل و ...

از جمله کاربردهای مشعل ایران رادیاتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • استفاده در موتور خانه ها جهت گرمایش آبگرم مصرفی و دیگ جهت سیستم گرمایشی
  • استفاده در کارخانه جات جهت دیگ های بخار و دیگ ذوب مواد
  • مصارف خاص مانند گرمایش محیطی با شعله مستقیم و خشک کن ها

مشعل گازی ایران رادیاتور

مشعل ها عمدتا بر اساس نوع سوخت مصرفی، ظرفیت گرمایش مورد نیاز، کیفیت قطعات مورد استفاده در ساخت مشعل و برند شرکت سازنده مشعل انتخاب می‌شوند. با توجه به کامل نبودن راندمان احتراق در مشعل ها و نیز در نظر گرفتن برخی تلفات حرارتی ، معمولا هنگام انتخاب مشعل ، ظرفیت مشعل را حدود 20 درصد بیشتر از ظرفیت دیگ یا هیتری که مشعل روی آن نصب می‌شود در نظر می گیریم.

همچنین برای انتخاب مشعل ، پس از تعیین نوع سوخت و ظرفیت مناسب مشعل به قطر لوله شعله پوش مشعل جهت امکان قرار گرفتن لوله شعله پوش مشعل در دیگ و نصب مشعل روی دیگ توجه فرمایید.

مشعل های ساخت شرکت ایران رادیاتور دارای گواهینامه استاندارد ایران بوده و شبکه گسترده خدمات پس از فروش مشتریان در سراسر ایران، آمادگی انجام خدمات این محصولات را دارند.

مشعل ایران رادیاتور دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. (نصب توسط افراد متفرقه شرایط گارانتی را لغو خواهد کرد)

1Kw = 860 K.cal                                     K cal .= 4 B.T.U
K.Cal./ 1000  X1.163=Kw                      M³ x 35.3= Ft.³

مشعل گازسوز ايران رادياتور مدل F88

مشعل گازسوز ايران رادياتور مدل F88

ویژگی های مشعل گازی ایران رادیاتور مدل F88 : مشعل های ایران رادیاتور از مدل 800,000 کیلوکالری به بالا دارای تابلو برق می باشند. ه..

برای قیمت تماس بگیرید

مشعل گازسوز ايران رادياتور مدل JGN80/02

مشعل گازسوز ايران رادياتور مدل JGN80/02

مشعل گازسوز ایران رادیاتور مدل JGN 80 2  لوله بلند دارای یک سال گارانتی و علامت استاندارد ملی ایران می باشد. مشعل گازی ایران رادیاتور مدل JG..

برای قیمت تماس بگیرید

مشعل گازسوز ايران رادياتور مدل RAN 25

مشعل گازسوز ايران رادياتور مدل RAN 25

ویژگی های مشعل گازی ایران رادیاتور مدل RAN 25 :مشعل های ایران رادیاتور از مدل 800,000 کیلوکالری به بالا دارای تابلو برق می باشند.هرگونه تغیی..

برای قیمت تماس بگیرید

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)