• شیر صافی دار پکیجی "1/2 کد 870 تکسا

کاربرد شیر صافی دار چیست ؟

برای قطع و وصل جریان آب و کنترل میزان آب در مدار شوفاژ و آب مصرفی شیر پکیجی مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع شیر ها از نوع توپی ( BALL VALVE )است و معمولا یکسر آن روپیچ و یک سمت آن توپیچ می باشد و جنس این شیر ها از فلز برنج ساخته می شود . این نوع شیرها در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می گردد . شیر مناسب برای ورودی و خروجی آب مصرفی معمولا سایز "1/2 است و شیر مناسب مدار شوفاژ سایز "3/4 است . حالا اگر بخواهیم ذرات معلق موجود در آب هم همزمان گرفته شود میتوان از شیر صافی استفاده کرد . که در آن توری تعبیه شده از جنس استیل که ذرات معلق در آب را جمع آوری کرده و در قسمتی که در آن درپوشی تعبیه شده است ذخیره میکند و بصورت دوره ای باید درپوش مورد نظر را باز کرده و توری را تمیز کرد .

صنایع شیر تکسا یکی از تولید کنندگان برتر این نوع شیر ها می باشد که شیر صافی دار پکیجی "1/2 کد 870 تکسا یکی از محصولات آن است . در خرید این نوع شیر ها باید به وزن آن و میزان کیفیت تراشکاری آن دقت شود .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شیر صافی دار پکیجی "1/2 کد 870 تکسا

  • 2,614,375ریال


برچسب ها: شیر, صافی, دار, تکسا, شیر, صافی, دار, تکسا, اکونومی, 1/2, شیر, صافی, دار, 1/2, شیر, صافی, پکیج, خرید, محصولات, تکسا, نمایندگی, تکسا, رشت,