• تصفیه آب 6 مرحله ای هوزینگی AQUAQ

دستگاه تصفیه آب جهت مطلوب کردن آب جهت آشامیدن مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه دو نوع دارد دستگاه تصفیه آب هوزینگی و کارتریجی ( این لاین ) . نوع هوزینگی شامل هوزینگ هایی است که داخل آن فیلترها قرار می گیرند و جهت تعویض آن هوزینگ باید باز شود و فیلترهای داخل آن تعویض گردنند . نوع کارتیجی آن فیلتر ها در یک محفظه که به آن کارتریج گفته می شوند قرار دارند و جهت تعویض کل کارتیج تعویض می گردد و نیازی به شستشو هوزینگ نیست . این نوع تصفیه آب ها رایج در اروپا هستند بدین علت که چون کل کارتیج تعویض میشود بهداشتی تر خواهد بود . روش کار دستگاه تصفیه آب به شرح زیر است :

در ابتدا آب ورودی وارد دستگاه می گردد و وارد اولین فیلتر می شود که این فیلتر می تواند از جنس PP و یا نخی تابیده شده باشد. این فیلتر جهت گرفتن مواد معلق موجود در آب مورد استفاده قرار می گیرد و زمان تعویض استاندارد آن 3 ماه می باشد .  بعد از اینکه مواد معلق گرفته شد آب وارد فیلتر دوم که از نوع POSTCARBON پودری است می شود و کلر و بو آب گرفته خواهد شد در مرحله بعدی که فیلتر از نوع POSTCARBON جامد است تکمیل کننده مرحله دوم می باشد . زمان تعویض این فیلتر بصورت استاندارد 6 ماهه می باشد . بعد از این سه مرحله آب توسط پمپ وارد فیلتر مرحله 4 که همان فیلتر ممبران است می شود . با توجه به غشای فیلتر ممبران ظرفیت آن از 50 گالن تا 150 و ... تغییر می کند و سختی آب در این مرحله کاهش پیدا میکند این فیلتر در هوزینگی قرار دارد که بنام هوزینگ ممبران معروف است که یک ورودی و دو خروجی دارد . خروجی اول آب سالم با سختی مناسب خارج می شود و در منبع تحت فشار دستگاه ذخیره می گردد و خروجی دوم شامل آبی است که نامطلوب است و باید به فاضلاب هدایت گردد . لازم بذکر است جهت جلوگیری از ورود بو و مواد نامطلوب فاضلاب به دستگاه از یک شیر یکطرفه استفاده می گردد . زمان تعویض استاندارد این فیلتر 2 سال برآورد شده است . بعد از اینکه آب سالم در منبع تحت فشار ذخیره شد . در زمان برداشت آب در مسیر دو فیلتر قرار دارد فیلتر POSTCABON و فیلتر MINERAL که فیلتر اول جهت جلوگیری از طعم آب در زمانیکه در منبع ذخیره شده است مورد استفاده قرار می گیرد و فیلتر بعدی جهت افزودن مواد معدنی به آب مورد استفاده قرار می گیرد زمان تعویض استاندارد این دو فیلتر 6 ماه می باشد . لازم بذکر است آبی که از فیلتر مرحله 6 خارج می شود آب اسیدی می باشد جهت جلوگیری از آن و بازی کردن آب از فیلتر قلیایی استفاده میشود . در بعضی مواقع که آب زیاد در ممنبع تحت فشار می ماند جهت جلوگیری از میکروب می توان از فیلتر UV استفاده کرد که گفته می شود استفاده زیاد از این فیلتر مناسب نیست و تنها در زمانیکه از دستگاه به مدت طولانی استفاده نمی شود از فیلتر UV می توان کمک گرفت . 

لازم بذکر است در خرید تصفیه آب تنها موضوع مورد توجه اقلامی است که در آن استفاده شده است و نه برند محصول چون برند تنها یک برچسب است که روی دستگاه زده می شود . جهت خرید دستگاه باید به موارد زیر توجه شود :


- نوع پمپ دستگاه ( تایوان - چین - ایرانی )

- هوزینگ های دستگاه 

- فیلتر ممبران 

- اقلام کنترلی آن 

- گارانتی دستگاه 

- کیفیت هوزینگ ها و اتصالات آن 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تصفیه آب 6 مرحله ای هوزینگی AQUAQ

  • کد محصول: CCC/01/002001
  • موجودی: در انبار
  • 51,700,000ریال


برچسب ها: تصفیه, آب, دستگاه, تصفیه, آب, قیمت, دستگاه, تصفیه, آب, نمایندگی, تصفیه, اب, رشت, تصفیه, اب, جنس, خوب, تصفیه, اب, 6, مرحله, ای, اتصالات, تصفیه, اب, سه, راه, فیتینگی, تصفیه, آب