• تبدیل برنجی "3/4 * "1 ریابی

فعالیت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی صنایع تولیدی ریابی به سال 1358 برمی گردد که در حوزه صنعت ریخته گری فلزات رنگین آغاز به کارکرد و اکنون این مجموعه در زمینه های مختلف از جمله تولید انواع قطعات برنجی، میلگرد، لوله و مقاطع برنجی فعالیت دارد. با توجه به موفقیت های این مجموعه در موارد مورداشاره و با توجه به نیاز روزافزون کشور واحد تولید شیر آلات بهداشتی تاسیس شد و با ایجاد روش های نوین علمی در بخش های مختلف تولید و با بهره گیری از دانش فنی و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب و با در اختیار داشتن تکنولوژی روز، اقدام به تولید محصولات خود مطابق با استاندارهای ملی ایران به شماره های 1546-6679 نموده است به گونه ای که قابل رقابت با مطرح ترین برندهای اروپایی می باشد.


شیرآ لات بهداشتی و ساختمانی ریابی امروز بر این باور است که با همت و پشتکار مدیران و کارکنان متعهد خود همگام با تکنولوژی روز و با تکیه بر تحقیقات و فن آوری های جدید می تواند جهت پاسخ گویی به نیازهای جاری و آتی مشتریان خود فرصت های جدیدی را خلق نماید. اساس نگرش مدیریتی این سازمان برمدار رضایت مشتری استوار بوده است به همین لحاظ همیشه در تلاش بوده تا از طریق پیاده سازی آخرین استانداردهای بین المللی در زمینه بهداشت، مدیریت کیفیت و مسائل زیست محیطی، به روز نگه داشتن تجهیزات کنترل کیفیت و آموزش های مداوم نیروی انسانی خود سطح کیفی محصولات را در بالاترین حد مطلوب نگه دارد. شایان ذکر است واحد طراحی این سازمان به گونه ای عمل نموده است که محصولات علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، زیبایی و راحتی و آرامش را در سطح عالی برای مشتریان خود به ارمغان آورد.


مایه خرسندی خانواده بزرگ شیرآلات بهداشتی و ساختمانی ریابی است که می تواند ضمن ارائه محصولات در شان هم میهنان گرامی به حفظ توسعه اشتغال مولد و مشارکت در توسعه پایدار کشور عزیزمان کمک نماید. رسالت ما خلق فرصت های جدید در جهت توسعه کیفیت محصولات، احترام به مشتری و خدمات واقعی پس از فروش و احترام به جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم.

یکی از محصولات این شرکت تبدیل برنجی "3/4 به "1 ریابی می باشد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تبدیل برنجی "3/4 * "1 ریابی

  • تولید کنندگان ریابی
  • کد محصول: CCC/06/010015
  • موجودی: در انبار
  • 427,085ریال


برچسب ها: خرید, محصولات, ریابی, لیست, قیمت, محصولات, ریابی, نمایندگی, محصولات, ریابی, رشت, تبدیل, برنجی, 3/4, به, 1, ریابی, قیمت, تبدیل, برنجی, 3/4, به, 1